Новини

новини ФК Маестро

ФК “Маестро” взяв участь у Seni CUP-2019

Грати з різними командами кожного тижня, якщо футбол не є твоєю основною роботою – це постійний виклик, який треба прийняти і перемогти.

Але коли проти тебе виходить команда людей, що кожного дня перемагають свій організм заради того, щоб певною мірою бути повноцінними членами суспільства, мова про змагання за будь-яку ціну не йде. Ось і перед зірковими гравцями ФК “Маестро” постала задача не забити якнайбільше голів, а зробити спортивне свято для вихованців дванадцяти українських будинків-інтернатів для людей з обмеженими можливостями.

І це вдалося. На спортивній базі “Святошин”, посеред лісу, на гарному полі і у дружній атмосфері “маестрівці” зіграли з командою переможців міжнародного турніру Seni CUP, а ними стали вихованці Шевченківського будинку-інтернату.

Хлопці з обоих боків намагалися вирвати перемогу. Справедливим рахунком була би нічия, але футбольна фортуна була більш схильна до зірок.

Спочатку гол забив Артем Кай, потім двічі відзначився Денис Мусаєв.

Шевченківці наприкінці гри зуміли забити гол престижу.

Загальний рахунок став 3:1. Але радість учасників турніру від зустрічі з зірками неможливо було описати.

ФК “Маестро” має давні зв’язки з Seni CUP. Вже багато років гравці клубу беруть участь у благодійних заходах, пов’язаних з турніром. І цього року зіркові футболісти влаштували челендж #играйдушой, в якому взяли участь сотні відомих людей. Також учасники клубу брали участь у жеребкуванні команд для турніру цього року. До того ж, клуб приготував для переможців турніру сюрприз – футболку від технічного спонсора ФК “”Маестро” Peak Sport Ukraine з автографами гравців. Її на церемонії нагородження вручив капітану переможців Андрій Джеджула.

Вітаємо всіх учасників міжнародного турніру по міні-футболу Seni CUP і чекаємо на нові зустрічі наступного року.

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.