Новини

новини ФК Маестро

ФК Маестро взяв участь у святкуванні Дня воєнно-морських сил України

Після одного з перших виїздів цього року, коли зірковий ФК Маестро взяв участь у висадці корабельного лісу і початку експедиції «Від варягів у греки», ані експедиція, ані діяльність «Маестро» не випадали з поля зору учасників.

І ось напередодні Дня воєнно-морських сил України футбольний клуб отримав запрошення взяти участь у святах в Одесі, де знаходиться штаб і база ВМСУ.

Зіркові гравці Маестро були присутніми на урочистому піднятті воєнно-морського прапору України, зустрічі Президента України з вищим командуванням флоту, церемонії вручення почесного меча Гетьмана Сагайдачного екіпажу флагмана українського флоту «Гетьман Сагайдачний».

Після урочистостей відбувся традиційний футбольний матч між командою ФК Маестро та збірною ВМС України.

Перший гол у ворота моряків забив Андрій Федоров з подачі Дениса Кошкіна. Потім рахунок подвоїв Максим Комашня. Моряки намагалися відігратися і забили один м’яч. Але після блискучого проходу Дениса Мусаєва рахунок знову збільшився на користь Маестро. Денис Мусаєв забив ще один м’яч.

Але потім зірки почали пропускати. За десять хвилин у воротах Олександра Павлика побувало чотири м’ячі.

Ситуацію намагався виправити Андрій Федоров, який забив шостий гол у цьому матчі. Але фортуна була на боці офіцерів. Ітоговий рахунок: 9:6 на корись ВМС.

Це найбільш «гольовий» матч в історії ФК Маестро. До цього дня 15 голів за гру не забивали.

Щоб згладити присмак поразки, моряки влаштували для гравців Маестро екстремальну прогулянку на сторожовому катері в акваторії Одеського порту.

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.