Player Profile

Анатолій Анатоліч ФК Маестро

Анатолій Анатоліч

88 напівзахисник

Дата народження :26.09.1984 р.
Зріст :179 см.
Вага :91 кг.

Анатолій Анатолійович Яцечко народився в славному повному інтелігенції місті Кривий Ріг в родині економістів. Тому не дивно, що після закінчення знаменитої криворізької гімназії №95 пішов по стопах батьків, і в 2001 році вступив до Криворізького Державний Інститут (НАРХОЗ) на обліково-економічний факультет.
Основним і незмінним хобі молодого студента стала гра КВН. Завзятістю, творчістю і працьовитістю Анатоліч завоював місце капітана збірної команди Кривого Рогу, і під його керівництвом команда стала призером у всіляких іграх КВН України та країн СНД.

У 2005 році команда стала переможцем і володарем «Кубка Гумору». Хобі не завадило навчанні і на п’ятому курсі університету, Анатолій став кращим студентом дніпропетровської області.
В якості ведучого він вів всі значущі події в житті рідного міста та інституту. В період навчання Анатолій став радіо-ведучим на місцевій радіостанції GalaRadio.
Переломним моментом Анатолій Анатоліч вважає 2006 рік, коли після закінчення інституту він переїхав до Києва. Жартівливим, молодим і амбітним провідним зацікавилися столичні радіостанції. Анатоліча запрошують працювати в головний офіс GalaRadio. Але доля розпорядилася інакше і протягом одного дня, Анатолич стає провідним культового ранкового шоу на «Хіт FM» «Happy Ранок», яке вів шість років.

«Останній комік»
У 2007 році Анатолій став переможцем української версії американського шоу каналу NBC Universal Television Studio «Last Comic Standing» «Останній комік». Шоу протягом трьох місяців транслювалося на телеканалі ICTV. Авторські жарти Анатолія Анатоліча підкорили серця не лише журі, а й телеглядачів. Перше місце він заслужив з величезним відривом від інших учасників. Головним суперником Анатоліча був Андрій Бедняков.

«Голос країни». телебачення
Навесні 2012 Анатолич вперше спробував себе в ролі телеведучого культового шоу талантів «Голос країни». У прямому ефірі в ред-румі він підтримував учасників шоу «Голос країни». Також Анатоліч став закадровим голосом проекту і озвучував його три сезони поспіль. Це був перший телевізійний досвід Анатолія. Він зізнається, що до сих любить і дивиться «Голос»!

«Сніданок 1 + 1». телебачення
1 березня 2013 року в новій студії «Сніданку з 1 + 1» Анатолій Анатоліч дебютував в якості ведучого кращого ранкового шоу країни. З того часу по черзі з колегою Русланом Сенічкін вони допомагають прокидатися всій Україні. У 2014 році в парі з Анатоліч «Сніданок з 1 + 1» стала вести соведущая Марина Леончук, а з Русланом Сенічкін – Людмила Барбір. 1 березня 2016 року Анатолич відсвяткував триріччя роботи на кращому каналі країни! А ще через трохи більше року в липні 2017 провів свій останній ефір.

“Добрий вечір”. телебачення
У 2014 році паралельно з «Сніданком з 1 + 1» Анатолич вів цикл з восьми програм «Добрий вечір». Разом із зірками, серед яких були Олександр Рева, Леонід Ярмольник, Наталя Бочкарьова та інші він проводив «День з зіркою», відкриваючи лаштунки особистого життя селебрітіз.

«Таємниці Бандери». Кіно
В кінці 2014-го на телеекрани вийшов фільм «Таємниці Бандери» про життя лідера українських націоналістів. Анатоліч зіграв головного героя – вбивцю Степана Бандери Богдана Сташинського. Роль в документальному фільмі виробництва каналу “1 + 1” стала першим досвідом Анатолія як кіноактора.