Player Profile

Андрій Джеджула ФК Маестро

Андрій Джеджула

52 нападник

Дата народження :29.08
Зріст :192 см
Вага :89 кг

Андрій Джеджула ФК Маестро

Андрій Джеджула

Теле радіо ведучий, актор театру і кіно, відомий шоумен!

Освіта

Закінчив Київський інститут міжнародних відносин (КІМВ), Спеціаліст міжнародного права, референт переводчік англійської мови. Закінчив Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв та Школу акторської майстерності при кіностудії Олександра Довженка.

Робота

4 роки пропрацював в Міністерстві закордонних справ. Екс-дипломат.

Радіо

Автор і ведучий легендарного ток-шоу про секс і відносини «Перший поцілунок» (12 років в ефірі), «Pick up time» на радіостанції Kiss FM, Supernova, Джеджула + Настя на Europa FM, «Жорстокі ігри» на Європа плюс, Ранкове шоу «Поїхали» на Авторадіо.

Телебачення

Ведучий програм: «Погода на курортах» на 5-му каналі (Україна), «Сніданок з 1 + 1» в парі з Лідією Таран, перша програма про подорожі «Джеджула & Со» на ОТВ і НТН, шоу «Мокрий Зорепад» на К1, «Кінофайли» на 2 + 2, розважальне ігрове ток-шоу «Хто вартий БІЛЬШОГО» на каналі Україна, «Богиня Шопінга» на ТЕТ. Брав участь в танцювальному шоу “Пристрасті на паркеті”.

Частий бажаний експерт і гість телешоу і світських подій!

Театр

Актор муніципального театру “Київ”, грає в антрепризних спектаклях. Головні ролі в: спектаклях комедіях «Фракція», «Прими», спектаклі комедії «Антріос і Чоловіки», «Ніч прозріння або Штани», «За двома зайцями», «Дракон» та ін.

Кіно

У 2013 рік зіграв головну роль в повнометражному художньому фільмі «Загублене місто». Зіграв одну з гол. ролей в серіалі «Нитки долі» в цілому на сьогоднішній момент 19 ролей в кіно.

Ведучий

Три робочих мови ведення (укр, анг, рос).

Багато років проводить клубні шоу!

Улюблений ведучий на корпоративних і приватних заходах, днях міст, спортивних і масових подіях! Число проведених корпоративних заходів давно перевалило за 1000!

Ведучий і організатор Червоної Доріжки Євробачення 2017.

Власний бізнес

З 2005 року Власник івент-агентства і студії «Djedjula MUSIC» по організації концертів, корпоративних заходів і всіляких вечірок з географією як мінімум 3-х континентів.

Організатор і режисер-постановник урочистого параду, присвяченого зустрічі Києвом Кубків Ліги Чемпіонів Trophy Handover 2018!

Організатор і ведучий мотиваційних курсів, тренінгів, майстер-класів з акторської майстерності і майстерності роботи ведучого.

Досягнення і нагороди

Зібрав усі нагороди в номінаціях «Кращий МС» у всіх існуючих конкурсах в Україні за версією Night Life Awards.

Отримав вищу нагороду в сфері журналістики Золоте Перо за краще вечірнє радіо шоу!

Нагорода за краще молодіжне радіошоу на Radio Voice Awards!

Нагороджений 5-ю орденами Української Православної Церкви,

Медаллю УПЦ КП «За жертовність та любов до України»,

Медаллю 40-го батальйону «Кривбас»!

Благодійність

Бере активну участь в благодійних проектах. Вважається одним з кращих ведучих благодійних аукціонів, за час своєї діяльності в благодійних проектах зібрав понад 1 млн дол. США на допомогу хворим дітям та дітям-сиротам!

Активно допомагав і допомагає бійцям в зоні АТО, особливо 40-му батальйону «Кривбас».

Спорт

Нападник ФК Маестро,

Власник і гравець БК Djedjula Music,

Фітнес, зал, плавання, біг, єдиноборства.

Танці

12 років соліст народного Ансамблю «Веснянка»,

3 роки студія Алли Духової,

Багато років захоплюється латиноамериканськими соціальними танцями (сальса, меренге, бачата).

Сильні сторони

Відмінний імпровізатор, контактний, зацікавлює аудиторію, легко підтримує бесіду на будь-яку тему, начитаний, ерудит, гнучкий і комфортний для режисерів на тв, кіно, шоу.

Знання, навички, хобі:

Досконало володіє Англійською мовою! Розмовна Іспанська! У минулому вивчав Сербську і Хорватську, французьку мови! Легко копіює вимови на різних мовах.

Прекрасно Водить автомобіль, навчався в школі екстрімального водіння, управляє мотоциклом, квадрациклах, катером, водним мотоциклом з елементами трюків!

Поставив рекорд швидкості на роликових ковзанах проїхавши зі швидкістю 100 км на годину! 5 стрибків з парашутом, стрибав з банджі, управляє паропланом, катається на вейку, гірських і водних лижах!

Любить подорожувати! Об’їздив величезна кількість країн і екзотичних місць!

Любить історію.