Player Profile

Федоров Андрій ФК Маестро

Андрій Федоров

5 захисник

Дата народження :16.06.1971 р
Зріст :181 см
Вага :86 кг

Народився і виріс в м.Київ.16 червня 1971 р, в Пологовому будинку №2 в 7:42 ранку.

Батьки мене не планували, але як виявилося ще як планувала бабуся, ось такий ось парадокс!

Закінчив 2 загальноосвітні школи часів СРСР до 8 класу школу №8, (через високий ступінь комунікабельність мене в 9-ий не взяли, навіщо в школі ще один Чегевара?), Потім 2 роки в одній з кращих шкіл міста №114. Дуже сильний викладацький  склад, так як ходив туди як в Синагогу! (Ну ви зрозуміли)

Далі Пед Університет ім. Драгоманова та навчання на одному курсі з нинішнім мером м.Києва Віталієм Кличком там же була Школа Вищого Спортивного Майстерності з боксу, де навчався і Абсолютний Чемпіон Світу з боксу Володя Кличко!

Виконавши норматив КМС СРСР, а це в той час було оч круто організовуючи щороку дні факультету фіз виховання я зрозумів, що з боксом пора зав’язувати і мені пряма дорога в творчому напрямку так як поняття слова Шоу Бізнес тоді ще ніхто не розумів, а я здогадувався !))

1992-1997 знімався в хронікально-документальному фільмі “Лихі 90-е” і залишився живий, а це і було як “Оскар” отримати і є ноги, щоб вийти, а руки, щоб прийняти нагороду!

1997-1999 р.р Один з перших МС в кращому нічному клубі міста “Динамо Люкс”, де виступити артисту або просто відпочити було дуже престижно!

1998-2003 р.р Арт Директор найбільшого Концертно Танцювально Розважального Центру “Бінго”

В цей же час перші зйомки на ТБ телеканал “Інтер” програма “За Північ” з Катею Виноградової щосуботи за участю зірок естради тоді вже СНД!

2003-2006 Самостійна творча кар’єра, де працював в різних радіо, тв проектах які дозволили мені в команді радіоведучих приймати участь в шоу “Форт Буаярд” у Франції!

З 2006 року і до цього дня знімаюся в різних проектах як учасник, останній на ТБ Каналі СТБ “Світамі за скарбом”.

2003 – 2004 рр. – Радіо «Хіт ФМ»

Ведучий щоденного розважального радіо-шоу в прямому ефірі «Хочу» в прайм-тайм (мережа мовлення 47 міст)

З 2000 р – по теперішній час співпрацюю як організатор і ведучий бізнес-подій і заходів з такими компаніями, як УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Райффайзенбанк, Київстар, Mitsubishi і іншими провідними компаніями в різних містах і країнах.

Як провідний працюю в різних типах івентів – відкриття торгово-розважальних центрів, бутиків, ресторанів, казино і т.д.

З 2000 р – по теперішній час співпрацюю з компаніями Ariston, Philips, LG, Philip Morris, BMW, Mazda, Lexus, Toyota, Burda, Volkswagen, Winston, Panasonic, DHL, Кodak, Orbit, Boss, Nemiroff і іншими, як диктор з озвучення рекламних роликів, документальних фільмів і інших аудіо / відео продуктів, а також як провідний бізнес заходів.

Вів урочисті заходи в Лас-Вегасі (США), Німеччини, Франції, Португалії, Туреччини, ОАЕ, Індії.

Працював провідним в парі з Ксенією Собчак (День міста Запоріжжя), з Машею Єфросініною, Наталею Могилевською, Іллею Ноябрьовим, Ольгою Сумською і багатьма іншими популярними провідними ТВ.

З 2004 р – по теперішній час працюю ринг – анонсером, провідним спортивних заходів (вечорів боксу і боїв з ММА з прямими ефірами на ТБ). Проводжу інтерв’ю в прямому ефірі зі спортсменами на ТБ і в соц.сетях.

З 2012 р веду Український Чемпіонат з мотоперегонів.

У 2019 – 2020 рр. брав участь в Проекті «Битва» – бої за правилами боксу і ММА серед медійних особистостей. Дворазовий переможець проекту.

З 2008 р – гравець ФК “Маестро” – футбольного клубу зірок естради, кіно і бізнесу України.

Зйомки в кіно і серіалах:

«Ха-бі-аси» (1990). Комедія Володимира Машкова. Епізодична роль.

«Кастинг» (2009). Режисер Олександр Шапіро. Фільм учасник Каннського МКФ. Головна роль, голос за кадром.

Серіал «Весна в грудні» (2011). Епізодична роль.

Серіал YARMAK – SVOEKINO (2019). Епізодична роль.

Дублював фільми, серіали, такі як:

Серіал «Хамелеон» роль слідчого (укр мова)

Фільм «Паршиві вівці» (дубляж рус мову)

Документальний фільм «Голодомор» (дубляж укр мова), фільм номінант Всесвітнього фестивалю документальних фільмів в Канаді та інші.

Проводжу розважальні семінари в різних точках світу для великих компаній, знімався в кіно (невеликі ролі), веду як ринганонсер боксерські шоу, авто-, мото- гонки, ну і простіше назвати компанії з якими я не працював як ведучий!

На даний момент озвучую дуже велика кількість реклами, серіалів і так само кіно яке ви дивитеся в кінотеатрах і на блакитних екранах ТВ!

Простіше написати компанії з якими я не працював, проводячи у них заходи різного калібру!

Телеканали, з якими співпрацював:

ТВ Перший Національний, 2+2, Х-Спорт, Спорт 1, EurosportnewsHD, К-1 і так далі.

ТВ 1+1, проект “Форт Буаярд”.

ТВ СТБ, фіналіст проекту “Світамі за скарбом”.

Радіо, як радіоведучий ХІТ-ФМ, Кісс ФМ.

Голос реклами різних світових брендів: БМВ, Тойота, Лексус, Мазда та інших.

Голос Музичних фестивалів Світового рівня, що проводяться в Україні.

Ведучий весіль, корпоративів, днів народжень і так далі. Їх за моєю спиною тисячі проведених в тому числі, і з колегами-зірками Шоубіза Як Росії, так і України! Лоліта Мілявська, Ксенія Собчак, Маша Єфросиніна, Аня Седакова, Ольга Сумська і так далі.

Уже 10 років як ФК Маестро мій другий рідний дім і я щасливий тут!