Player Profile

Мусаєв Деніс ФК Маестро

Денис Мусаєв

69 напівзахисник

Дата народження :09.04.1990 р
Зріст :177 см
Вага :71 кг

Денис Мусаєв ФК Маестро

Мусаев Денис Олександрович –  український виконавець, автор, композитор, sound – produсer, найпозитивніший і енергійний представник українського шоу-бізнесу, співвласник студії звукозапису “LordMusic”, гравець футбольного клубу представників українського шоу-бізнесу ФК “Маестро”.

Народився 9 квітня 1990 року в м Київ. У чотирирічному віці Дениса батьки привели в школу мистецтв, де довелося вперше познайомитись  з чарівним світом музики, почати пізнання азів гри на фортепіано, мистецтва танцю та вокалу. У 1997 році Денис був прийнятий в гімназію № 153 ім.А.С.Пушкіна. У тому ж році вступив до музичної школи №5 ім. М.Ревуцкого на клас гітари. Активність і енергійність хлопчика волею долі привели до великого спорту.

У 1999 році був прийнятий в легендарну футбольну академію «Динамо Київ» ім. В. В. Лобановського. Денис – володар безлічі спортивних нагород національного і міжнародного рівня. У 2006 році, будучи капітаном юнацької команди Динамо Київ, був удостоєний звання кращого півзахисника м.Києва та вважався одним з найперспективніших вихованців Динамо. Незабаром, після випуску з Академії, життєва дорога Дениса кардинально змінила своє русло (справжня причина таких змін нікому не відома, тільки самому Господу Богу).

З 2008 року навчався в Національному університеті харчових технологій за спеціальністю «Менеджмент організацій». У 2014 році Денис отримав другу вищу освіту за спеціальністю «Звукорежисура» в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв , після чого відкрив свою студію звукозапису і почав співпрацювати з багатьма артистами країн СНД.

Сьогодні в арсеналі композитора накопичилося понад 300 музичних композицій різних жанрів російською, українською та англійською мовами. Творчість композитора поєднує в собі різноманітну музичну палітру сучасної популярної музики – від ліричних балад до сучасних клубних танцювальних стилів.

У 2014-му році були зняті два музичні кліпи  на авторські пісні «Момент» і «Плюс 32».

У 2015-му році відбулася презентація нового кліпу на пісню «Бути собою» і випуск інших авторських пісень дебютного альбому.

2016 рік почався з прем’єри кліпу на пісню “Війна / Война”, яку виконали відразу 6 виконавців: Денис Мусаєв, Олександр Павлик, Влад Ульянич, Валерій Юрченко, Ірина Островська та В’ячеслав Сульженко.

В цьому ж році виходять танцювальні пісні “Велосипед” і “Так прикольно”.

2017 – Денис випускає кілька україномовних синглів ( “Життя одне” і “Я Хочу Знов танцювати”), які регулярно грають на топових радіостанціях України. Також артист бере участь у Національному відборі на “Eurovision Song Contest” з піснею “TORNADO”.

2018 – вихід пісні “Ходи сюди”, участь у багатьох розважальних тв-шоу, плідну співпрацю з багатьма артистами країн СНД в якості учасника і композитора.

2019 – участь у Національному відборі на “Eurovision Song Contest” з авторською піснею “DAY B”.

Співробітництво:

– Митя Фомін (екс-соліст групи “Hi-Fi”)

– A-Dessa (Стас Костюшкін)

– OLEYNIK

– Анастасія Рубцова (екс-солістка групи “Real O”)

– Олександр Павлик

– “Ось ці хлопці. Радіофізики” ( “Ліга Сміху”)

– New’Z`Cool

– Група “Холостячки” (учасниці шоу “Холостяк”)

– Ірина Василенко (Eria) (Х-Фактор-5)

– Дядько Мопс (блогер)

– Тетяна Воржева ( “Фабрика Зірок-3,” Real O “)

– Влад Ульянич (Х-фактор-5)

– Група Н2О (екс “Турбомода”, продюсер – Сергій Жуков)

– Валерій Юрченко (пародист)

– Sasha Ray

– Ірина Островська (переможниця проекту “Співай як зірка”, учасниця шоу “Голос”, екс-солістка групи “ВІА ГРА” Дмитра Костюка)

– Анна Ткаченко (Freedom Band)

– Даша зеброва (екс-солістка групи “SMS”)

– Віталій Галай (Фабрика зірок-1)

– Божена Дар (екс-солістка групи “Аферистки”)

– Сергій Сисуєв (Переможець конкурсу «Розкрутка» на телеканалі «Music Box UA»)

– Ануш (вірменська співачка, учасниця проекту “Голос”)

– Ростислав Кушина ( «Голос»)

– Едгар Вінницький

– Marisha Asia (KZ)

– SUL’ZHENKO (rock-ballad виконавець)

– Ян Джаміловіч (Papirosso)

– Liya Li (екс-солістка групи “Аферистки”)

– Ігор Дішкантюк

– Вахтанг Вахтангішвілі ( “Black Sugar Band”)

і багато інших.