Player Profile

Олександр Павлік

15 захисник

Дата народження :22.04.1984 р
Зріст :170 см
Вага :65 кг

Заслужений артист України,  Олександр Павлік народився  22 квітня 1984 року в місті Горішні Плавні, Полтавської області.

З  6 років виступав у місцевому Будинку Культури. В цьому ж віці почав серйозно захоплюватись спортом: футбол, бокс.   Водночас знаходив час для музики.

Навчався в музичній школі по класу саксофона, ударні та гітара.

З 15 років проживає в місті Київ. Саме тут почалось самостійне життя – закінчив 11 класів, працював, самостійно заробляв на життя.

З 1997 по 1999 рр. брав участь в численних міжнародних фестивалях, що проходили в Туреччині, Естонії, Ризі та ін. містах.

З 2002 по 2007 отримав вищу освіту в Київському національному університеті  культури і мистецтв, на факультеті музичного мистецтва, за спеціальністю естрадний вокал.

Співак став фіналістом 1 сезону наймасштабнішого музичного шоу «Х Фактор» .Саме з цього і почався самостійний творчий шлях, велика дорога і в зв’язку з цим великі труднощі. Але все можна подолати, якщо наполегливо домагатися своєї мети!

Олександр є засновником лейблу  Pavlik Kids Famiglia , вокального продакшену Pavlik Govor I Sound Music та дитячої вокальної школи в м.Бровари Pavlik Famiglia Production Kids.

Зараз триває напружена і насичена робота з живим творчим колективом, поступово йде від використання мінусовки . Концертна діяльність здійснюється як самостійно, так і спільно з іншими учасниками шоу Х-фактор – Олексієм Кузнєцовим, Олександром Кривошапко, Іриною Борисюк.

Олександр – багатогранна особистість –  вокаліст, люблячий батько,  волонтер  зони АТО. Співак захоплюється екстремальними видами спорту та активним відпочинком. Має звання  Кандидата в Майстера спорту по тайському боксу,  Майстера спорту по мотокросу та є Чемпіоном України 2017.

У клубі зірок українського шоу-бізнесу ФК «Маестро» співак представлений на позиції голкіпера.