Player Profile

Вадим Олійник ФК Маестро

Вадим Олейник

7 напівзахисник

Дата народження :19.03.1988 р
Зріст :177 см
Вага :75 кг

Вадим Олійник ФК Маестро

Вадим Анатолійович Олійник (OLEYNIK)— український музикант, артист.

У квітні 2015 року Вадим покинув дует «Діо. Фільми» і створив свій сольний проект OLEYNIK. Зі старту кар’єри почав активну гастрольну діяльність. Перші пісні «Забавная», «Девочка года», «Знаешь», «Остановись»вірвались в топ рейтинги радіостанцій України. 

На початку грудня вийшов кліп на нову пісню «Остановись», режисером якого стала Даша Ши, а головною героїнею — фіналістка шоу «Супер Модель по-українськи» Дар’я Майстренко.

Також в 2016 році OLEYNIK був номінантом «Прорив року» премії M1 Music Awards.

 У березні 2017 відбулася прем’єра пісні «Зажигать молодым» — заголовного треку однойменного альбому Вадима Олійника. Реліз дебютної платівки відбувся  в квітні. 

В 2018 році у артиста вийшло три пісні «Нет времени»,»Любишь другого», «Шот-Шот» і три відеороботи. Цього ж року OLEYNIK став номінантом премії M1 MUSIC AWARDS ЛІТО в катигоріі «Співак літа»

2008 року Олійник разом з Володимиром Дантесом переміг в українському проекті «Фабрика Зірок-2», де продюсером була Наталя Могилевська.

За 7 років дует Дантес & Олійник записали альбом, до якого увійшли такі хіти як «Мне уже 20», «Девочка Оля», «Рингтон».

Пізніше дует Дантес & Олійник брав участь у “Фабриці Зірок. Суперфінал“і в ” Фабриці Зірок Росія-Україна “.

Також хлопці брали участь в таких екстремальних проектах як «Жорстокі ігри» в Аргентині, де Вадим виграв відбірковий тур і в фіналі поступився місцем Дантеса, і «Великі перегони» в Іспанії.

У 2015 році Вадим Олійник став обличчям і натхненником бренду PODOLYAN, в березні 2016 він дебютував в ролі моделі і відкривав показ бренду в рамках Українського тижня моди.

Протягом 10 років Вадим є учасником ФК «Маестро» — клубу представників шоу-бізнесу України.

У 2013 році в складі збірної України з футболу їздив на Чемпіонат світу з футболу серед артистів і представників мас-медіа, де Україна посіла 5 місце.

Вадим активно підтримує молодь, яка займається спортом, бере активну участь в тренувальному процесі в Іспанській академії футболу, допомагаючи тренеру керувати тренувальним процесом.