Player Profile

Віктор Павлік ФК Маестро

Віктор Павлік

65 захисник

Дата народження :31.12 1965 р
Зріст :163 см
Вага :67 кг

Віктор Павлік ФК Маестро

Харизматичний артист, головний романтик країни Віктор Павлік народився 31 грудня 1965 року у місті Теребовля, що в Тернопільській області. Співак вже з чотирьох рочків взяв у руки гітару. І, мабуть, одразу зрозумів, що посланий на цю землю для великої місії, співати, і дарувати людям радість).

У 1984-1986 рр. — служба в лавах Радянської армії, де В.Павліком був створений ВІА «Міраж-2». З успіхом пройшли виступи ансамблю перед солдатами та офіцерами у багатьох частинах, колектив був учасником та переможцем різноманітних конкурсів солдатської та комсомольської пісні. Останніх півроку служби Віктор був на посаді художнього керівника полку (офіцерська посада).
У вересні 1986 року, повернувшись з армії, вступив до Теребовлянського культурно-освітнього училища та одержав запрошення працювати у Тернопільській обласній філармонії.

Перескочимо у 1992 рік. Це є знаковий рік для артиста, у якому був створений гурт «Анна-Марія».
Гурт став переможцем практично всіх всеукраїнських та міжнародних фестивалів.
У 1994 році пісня «Ти подобаєшся мені» стає кращим ліричним шлягером України, а гурт «Анна-Марія»- кращим поп гуртом.

Співак залишає гурт «Анна-Марія» та їде в Туреччину по контракту на пів року.

У 1997 році виходить перший сольний альбом «Шикидим». В цю ж пору з’являється нова пісня, шлягер, який і сьогодні співають мільйони українців «Ні обіцянок, ні пробачень».  Прокинувся відомим за одну ніч, так каже про себе співак, завжди наголошуючи на тому, що бути артистом не означає бути зіркою. «Зірки на небі, а ми послані Богом на Землю, щоб лікувати душі, дарувати натхнення людям».  У 2007 році виходить сингл «Город зеленого цвета», який стає популярним в Україні, Росії, Азербайджані, Грузії, Канаді. На пісню було створено понад сто реміксів. Сингл увійшов до альбому «Унесенные любовью», реліз якого відбувся у 2007 році.
У 2007 році артист був нагороджений золотим диском за альбом «Весілля в Карпатах».
Загалом на рахунку Віктора Павліка близька 50 альбомів.
За період творчої діяльності проведено понад 4000 сольних концертів в Україні, Канаді, США, Туреччині та багатьох інших країнах. У 2003 року відбувся найбільший концертний тур у 20 штатах США від Сан-Франциско до Бафало.
Нагороджений дипломом «За високу культуру виконання і відповідність міжнародним стандартам».

25 червня 2016 року Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання «народний артист України».