Player Profile

Володимир Дубель

91 напівзахисник

Дата народження :16.10.1991 р
Зріст :180 см
Вага :75 кг

 

Double Life – це фіналісти «Україна має талант 4», учасники Ukrainian Song Project2017, Lesia Grand Fest 2018, київський гурт, створений братами-близнюками Володимиром та Михайлом Дубелями.

Вова – молодший з близнюків. Неодружений.

Гурт «Double Life» створений у студентські роки музикантів – 22 березня 2011 року.

Підкоривши у 2012 році сотні тисяч сердець ліричною піснею «Твій вогонь», виконавці продовжили працювати в українському музичному середовищі. У творчому доробку артистів деб’ютний альбом «Полум’я» та кілька відео робітна авторські пісні. Остання з них була відзнята восени 2016 року на пісню «До кінця», саунд продюсером якої виступивклавішник гурту «Океан Ельзи» Мілош Єліч, що і надалі не залишив роботу з гуртом та записав ще одну ліричну пісню«Літай».

2018 рік – це експерименти з музичним стилем. Звичний до цього часу поп-рок, який артисти грали у складі з 5 музикантів, змінився на електро синті-поп, який зазвучав уже в оновленому складі гурту: вокаліст, клавіші – Михайло Дубель, вокаліст – Володимир Дубель та DJ – Костя Моно. Зміни стали результатом творчої відпустки у США, в яку наприкінці літа 2017 року відправилися фронтмени. Пісня «Космос», за словами артистів, суттєво відрізняється від усіх попередніх, адже вона не лірична та має електро-танцювальні мотиви. Саме в процесі роботи над новим кліпом у Каліфорнії на знімальні локації завітав Арнольд Шварценеггер та благословив починання українських артистів.

Після успішної презентації та ротації пісні «Космос» на музичних каналах і радіостанціях, артисти повернулася у звичне амплуа ліричного поп-рокового звучання. Усі виступи на фестивалях та концертах проходять у складі гурту з п’яти чоловік, або акустично – дуетом.

Хобі – футбол, настільний теніс, гірськолижна їзда, подорожі та смачно поїсти.

Наразі музиканти займаються записом нових пісень та подорожують. Країна натхнення – Америка, саме там народженні композиції, які увійдуть у склад нового альбому та будуть почуті українцями у 2019 році.