Новини

новини ФК Маестро

Завтра ФК Маестро зіграє на Neymar Jr`s Five

В травні зірковий футбольний клуб “Маестро” взяв участь у турнірі з вуличного футболу Neymar Jr`s Five, що підтримується Red Bull. Артисти посіли третє місце і вибули з подальших змагань. Турнір, між тим, тривав, і в ньому взяли участь 70 команд лише з Києва. А подібні відбіркові змагання відбувалися також у Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Маріуполі, Львові, Вінниці, Луцьку, Івано-Франківську, Харкові.

Загалом за право перемогти змагалися більше 400 команд.

Але ж тепер 15 червня у столиці на Контрактовій площі відбудеться Національний фінал, де візмуть участь 22 команди зі всієї України. З Києва будуть грати команди “MOdas” і “ГРАНТЕХ” , що пройшли до фінальнох частини турніру.

Підтримати учасників вирішили і зірки з “Маестро”. Вони зіграють матч з командою тих, хто підтримав Neymar Jr`s Five челендж і повторив трюки Неймара і виклав їх в Інтаграм з поміткою @fcmaestro. Якщо команда суперників не набереться, буде проведено швидкий розіграш місць в ній серед глядачів. Вони також мусять повторити трюки Неймара, щоб увійти до складу суперників “Маестро”.

Зірковий матч почнеться о 16.00 на Контрактовій площі. Чекаємо всіх на фіналі і на зірковому матчі!

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.